Zavřít

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Pavel V.
14.01.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní informace, rychlé zaslání
Avatar Hana T.
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Při objednávání nám pan majitel telefonicky trpělivě zodpověděl všechny naše dotazy, také dodání proběhlo hladce dle předchozí domluvy.
Avatar Pavel V.
04.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní komunikace a podání informací před nákupem
Celkový názor:
Perfektní komunikace a podání informací před nákupem, po objednání zboží dorazilo ještě před slíbeným termínem, díííky
Avatar Petr N.
18.10.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Potřeboval jsem ještě zodpovědět některé otázky ohledně krbu .Vše mi bylo trpělivě a ochotně po telefonu vysvětleno a i po dodání mi byly zaslány další upřesňující informace . S takovou ochotou a profesionalitou se setkáte málokdy . Děkuji.
Avatar Petr K.
02.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost Výborné jednání
Avatar Kateřina K.
25.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
vše OK
e-MatriX Vertical 800/1600 ST - elektrická krbová vložka Faber
search

e-MatriX Vertical 800/1600 ST - elektrická krbová vložka Faber

šířka: 96,6 cm výška: 197,1 cm hloubka: 54,8 cm,
topení: 2 kW,
hoření Opti-myst®,
3D efekt

Počet

e-MatriX Vertical 800/1600 ST - průhledná elektrická krbová vložka Faber se systémem Opti-myst

- největší elektrický krb na výšku, oboustranně průhledný

TENTO PRODUKT MÁ VÍCE SPECIFIKACÍ A VYŽADUJE SPRÁVNOU MONTÁŽ

PODROBNOSTI A CENU SI PROSÍM VYŽÁDEJTE E-MAILEM NEBO TELEFONICKY

CENA OD 195 000 Kč vč.DPH

Speciální vložka určená k obestavbě. Elektrický krb se systémem hoření OPTI-MYST v novém, inteligentním a ekologickém provedení. Reálný dým tvořený vodní párou věrně imituje hořící oheň. 3D efekt zaručen.

Tento model s proskleným průhledem poskytuje úchvatný pohled na dřevo v ohništi s krásnými plameny, které vznikají z vodní mlhy ... Výborné řešení pro ty, kteří nemají možnost nebo nechtějí instalovat plynový krb nebo krb na dřevo. Je také skvělým způsobem, jak vytvořit jedinečný a originální design v interiéru, ve kterém hledáte klid, v němž chcete získat energii nebo se setkat s blízkými.

Rozptyl LED světla v částicích vodní páry generované snímači vytváří realistický obraz "plamenů", které připomínají skutečné. Jemná mlha vytvořená tímto procesem také přispívá k zajištění správné vlhkosti v místnosti. e-MatriX nespotřebovává mnoho energie, což znamená, že je šetrný k životnímu prostředí, nevytváří vysoké teploty, takže je naprosto bezpečný. Je také snadno použitelný - v závislosti na intenzitě použití parních generátorů je třeba pouze pamatovat na jejich výměnu cca  jednou ročně.

Rozměr vložky v cm: šířka: 96,6 cm x výška: 197,1 cm x hloubka: 54,8 cm (přesnější rozměry ve fotogalerii)

Rozměry čelního skla v cm: šířka 80 cm x výška 160 cm

Klíčové vlastnosti:

 • patentovaný 3D efekt optimyst
 • RGB led osvětlení a plamene (7 barev plamene)
 • dálkový ovladač (i kabelový ovladač a ovládací panel uvnitř)
 • topení o výkonu 1 kW nebo 2 kW (vypínatelné)
 • připojení na rozvod vody - automatické doplňování (na přání lze z přidavné nádoby)
 • plamen - LED osvětlení
 • zvuk praskání ohně
 • volitelné dekorace (polena, krystaly, oblázky, ledové kostky aj.)
 • volitelné osvětlení spodní dekorace
 • ovládání také přes Faber app
 • dálkový ovladač + možnost nástěnného ovládání
 • možnost napojení na chytrou domácnost
 • otevíratelná prosklená dvířka pro snadnou údržbu
 • oboustranné sklo
 • vestavěný odsávací ventilátor

Technické informace:

 • celkový rozměr: šířka: 96,6 cm x výška: 197,1 cm x hloubka: 54,8 cm (přesnější rozměry ve fotogalerii)
 • rozměry čelního skla v cm: šířka 80 cm x výška 160 cm
 • maximální příkon 2250 W
 • spotřeba vody 0,15l/h
 • připojení na vodu 1/2” - 3/4”
 • topení 0 , 1 , 2 Kw (digitální termostat)

Ukázka hoření: 

 

Krbová vložka e-MatriX a ohromující zážitek z ohně

Ohromující zážitek z ohně e-MatriX je způsoben kombinací víření studené vodní páry a energeticky úsporného (LED) osvětlení, bez zápachu nebo kouře, a proto 100% udržitelné. Výsledkem je čistý požitek: hravý, trojrozměrný obraz ohně, který se pohybuje nahoru od žhnoucího lůžka mezi poleny až vysoko na vrchol ohniště.

Teplo a pohodlí 

Dopřejte si útulný krb a zažijte to nejlepší teplo. e-MatriX je dodáván s vestavěnou, kompaktní a velmi tichou přídavnou topnou jednotkou s ventilátorem, připravenou poskytnout vám extra teplo, kdykoli budete chtít. Ovládání této jednotky je hladce integrováno do dálkového ovladače, což vám umožňuje bez námahy upravovat nastavení tepla. S plně nastavitelným výkonem až 2 kW je e-MatriX také perfektní jako lokální doplňkové řešení vytápění v dobře izolovaných domech.

Krb budoucnosti

Oheň v našich elektrických krbech vytváří studená vodní pára a energeticky úsporné LED osvětlení. Vyrobeno z čisté vody z vodovodu, a proto s 0 % škodlivých emisí. Spotřeba energie bez přitápění je srovnatelná s průměrnou televizí. S termostatickým vytápěním, interakčním časovačem a detekcí otevřeného okna, kdy krb identifikuje náhlé teplotní rozdíly a vypne vytápění, lze spotřebu energie ještě snížit.

Antimikrobiální léčba

Všechny části našich výrobků, které přicházejí do přímého kontaktu s vodou, jsou vybaveny speciální antimikrobiální technologií iontů stříbra. Tato technologie proaktivně inhibuje/narušuje růst bakterií/mikrobů a zůstává aktivní po celou dobu životnosti produktu, čímž poskytuje trvalou ochranu. Prokazatelně snižuje růst bakterií až o 99,99 %.

Horní světlo

Naše volitelné náladové osvětlení posouvá vzhled ohně e-MatriX na jedinečnou úroveň. Světelná optika LED této varianty poskytuje dynamické osvětlení celého interiéru krbu. Všechny možnosti si můžete snadno sami nastavit prostřednictvím aplikace Faber, aby vyhovovaly vaší atmosféře, náladě nebo stylu. Nebo zvolíte jedno z předprogramovaných nastavení.

Spodní světlo

Volitelné náladové spodní osvětlení poskytuje pozoruhodně teplejší a ještě přirozenější vzhled obrazu ohně a záře. Intenzita světla, dynamika a dokonce i barvy jsou široce nastavitelné. Doplněk, který nesmírně obohacuje vzhled krbu a který byste si proto neměli nechat ujít! K dispozici u všech modelů e-MatriX.


Aplikace Faber ITC

Získejte více ze svého krbu. Faber ITC (Intelligent Technical Control) je způsob ovládání vašeho krbu pomocí smartphonu nebo tabletu. Kromě standardních funkcí má Faber ITC také řadu dalších možností. Následujte své sny s předprogramovaným nastavením „romantické nálady“ nebo nastavte pokojovou teplotu nebo provozní dobu z telefonu nebo tabletu. Oheň můžete nechat automaticky vypnout, když není nikdo doma. Faber ITC také sleduje historii používání a servisní potřeby a informuje aplikaci, jakmile je nutná údržba. Tyto informace pomáhají specialistovi Faber poskytovat ještě lepší údržbu.

Vodní čerpadlo

Speciálně pro e-Matrix a e-SliM Linear lze objednat také sadu vodního čerpadla, která umožňuje instalaci těchto krbů bez centrálního připojení vody. S pomocí samostatného zásobníku a tohoto vodního čerpadla je možné instalovat e-MatriX a E-SliM Linear, i když není možné žádné centrální připojení vody.

Keramická polena

Naše sada keramických polen je velmi kvalitní a lze ji jen stěží rozeznat od skutečných. Se sadou keramických polen se rozhodnete pro nadčasový klasický vzhled vašeho krbu. Tato vysoce kvalitní klasická sada polen je standardem u všech našich krbů a hodí se do každého interiéru.

Akrylová Deco sada

Volitelně si můžete vybrat speciální dekorační sadu Acrylic Ice. S touto sadou dáte svému krbu ultramoderní vzhled. Dekorační sada se skládá ze speciálně vyvinutých průhledných "ledových střepů", které pokrývají dno vašeho krbu. Volitelně lze dodat i jiné barevné kombinace.

Sada Carrara Deco

Volitelně se můžete rozhodnout i pro dekorační sadu s oblázky Carrara. Slavné carrarské oblázky mají sněhově bílou barvu a spadají pod typy mramoru. Tento bílý typ mramoru má luxusní vzhled.

e-MatriX Vertical 800/1600 ST - elektrická krbová vložka Faber pro Váš útulný domov

Parametry

Šířka
96,6 cm
Výška
197,1 cm
Hloubka
54,8 cm
Dálkový ovladač
ano tlačítkový
Termostat
ano digitální
Vestavěné topení
ano
Maximální výkon topení:
2000 W
Maximální spotřeba:
2250 W
Systém efektu hoření:
optimyst
Efekt žhnoucích polen:
ano
ovládání mobilním telefonem
ano